Biblioteka zaprasza na planszówki

Powiększ obraz

Nie masz pomysłu na piątkowe popołudnie i szukasz ciekawej alternatywy. Przyjdź na pierwsze spotkanie Klubu Gier Planszowych do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku i spędź czas na świetnej zabawie połączonej ze zdrową rywalizacją. Startujmy już w najbliższy piątek, o godz. 17.00.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, którzy lubią spędzać wolny czas przy grach planszowych, nie ważne czy jest to popularny chińczyk czy zaawansowana strategia. – Chcemy, aby biblioteka stała się ostoją dla wszystkich miłośników planszówek. Stąd pomysł na cykliczne, comiesięczne imprezy, podczas których będzie można spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymienić się ciekawostkami ze świata planszówek czy po porostu znaleźć współtowarzyszy do wspólnych rozgrywek.

Na spotkania klubu zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń. Mogą przyjść rodziny z dziećmi, grupy znajomych, a także te osoby, które chcą i lubią kreatywnie spędzać czas wolny, które lubią grać, ale nie zawsze mają z kim. Skorzystać będzie można zarówno z zasobów biblioteki, jak i przynieść swoje ulubione tytuły gier ze sobą. Jeśli taka forma działań cieszyć będzie się dużym zainteresowaniem spotkania mogą odbywać się częściej.

Pierwsze spotkanie Klubu Gier Planszowych odbędzie się w najbliższy piątek 28 lutego o godz. 17.00 w Miejskiej bibliotece Publicznej w Turku.