Darmowy dostęp do cyfrowej wypożyczalni

Serdecznie zapraszamy do pobierania darmowych kodów do multimedialnej biblioteki cyfrowej eBookpoint Biblio. Zdalny dostęp do platformy zakupiony został w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” Priorytet 1 – Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek Interwencji 1.1 Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa.

Ebookpoint BIBLIO to serwis działający na zasadach tradycyjnej biblioteki, przeniesionej do sieci. Bazuje na ofercie znanych wydawnictw, w tym na wyłączność marek Grupy Helion, ale także małych, niszowych wydawców.

W serwisie znajduje się zbiór literatury zarówno specjalistycznej, edukacyjnej, jak i beletrystycznej, popularnej, poradników, przewodników i wielu więcej – na bieżąco uzupełniany o nowości w dniu ich wydania.

Warto dodać, że serwis służy poszerzaniu kompetencji zawodowych i zdolności technicznych, ponadto skierowany jest do czytelników chcących zgłębiać swoje prywatne pasje i zainteresowania poprzez dostęp do literatury.

I co najważniejsze, w Ebookpoint BIBLIO gwarantuje dostęp do ponad 32 tys. pozycji w trzech formatach: ebooki, audiobooki, kursy video. Kod otrzymać można na miejscu w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Dworcowa 5) lub też drogą telefoniczną (632785134)

Co należy zrobić po otrzymaniu darmowego kodu, aby rozpocząć korzystanie z platformy:

1. Wejdź na stronę https://biblio.ebookpoint.pl/

2. Zarejestruj się, by utworzyć swoje konto

3. Potwierdź rejestrację klikając na link aktywacyjny przesłany na podany w trakcie rejestracji adres e-mail

4. Zaloguj się (podając e-mail i hasło)

5. Wpisz kod dostępowy uzyskany w bibliotece

6. Korzystaj z serwisu do woli przez 30 dni

Zdalny dostęp do Ebookpoint Biblio zakupiony został w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” Priorytet 1 – Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek Interwencji 1.1 Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa.

Zadanie dofinansowano dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0.