Pobierz publikację „Świat wierszem pisany”

Serdecznie zapraszamy do pobrania wyjątkowej powarsztatowej publikacji „Świat wierszem pisany”, w której znajdują się wiersze uczestników warsztatów poetyckich prowadzonych przez Lecha Lamenta oraz samego poety.

Publikacja jest udostępnione na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-SA 3.0 PL). Licencja ta pozwala na kopiowanie, zmienianie, rozprowadzanie, przedstawianie i wykonywanie utworu tak długo, jak tylko na utwory zależne będzie udzielana taka sama licencja.

Książka powstała w ramach projektu „Lament jest stąd” z okazji 45-lecia pracy twórczej lokalnego poety Lecha Lamenta.

Projekt „Lament jest stąd” jest częścią Zadania „Działajmy razem – wielkie rzeczy w małym mieście” w ramach BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Ministerstwo Kultury w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025