Spotkaj się z Arnoldem Cytrowskim!

Już w najbliższa środę o godz. 18.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, odbędzie kolejne spotkanie autorskie w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Tym razem turkowską instytucje odwiedzi Arnold Cytrowski, by opowiedzieć o swojej debiutanckiej książce „Przez czas i przestrzeń”.

 

Arnold Cytrowski to turkowianin, który spełnił jedno ze swoich największych, towarzyszących od dawna, marzeń – wydał swoją pierwszą książkę. „Przez czas i przestrzeń”, bo taki właśnie tytuł nosi debiutancka pozycja młodego pisarza, to powieść z gatunku fantastyki, skierowana przede wszystkim dla młodego czytelnika. Jednak jak podkreśla sam autor, książka powinna spodobać się także osobom dorosłym, gdyż każdy z nas ma w sobie coś z dziecka.

Choć od premiery debiutanckiej powieści, która miała miejsce 2 kwietnia, minęło niewiele czasu, książka znalazła już spore grono odbiorców i zbiera bardzo dobre recenzje.

Wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się od czego zaczęła się przygoda Arnolda Cytrowskiego z pisaniem, jak w Polsce poszukuje się wydawcy, a przede wszystkim o czym jest „Przez czas i przestrzeń”  zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w środę (10 maja) o godz. 18.00. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.