Szalona noc w turkowskiej bibliotece

Już 1 października, w najbliższą sobotę, Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku przyłączy się, jak setki instytucji w całej Polsce, do wspaniałej akcji, Noc Bibliotek. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem „To musi się powieść”. I aby się powidło, na tę jedyną noc w roku, biblioteka zmieni się w klub dyskotekowy, obfitujący w atrakcje, zarówno dla małych, jak i dużych. Serdecznie zapraszamy już od godziny 18.00

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i ciekawą ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

Podczas tegorocznego wydarzenia, turkowska biblioteka zmieni się w klub dyskotekowy z lat 70. Na uczestników czekać będzie cała masa atrakcji, między innymi szalona gra imprezowa, w ramach której będzie można bony do empiku oraz zdobyć darmową kartę czytelnika. Na graczy czekają szalone zadania, które pozwolą przygotować bibliotekę na prawdziwą taneczną imprezę.

Dodatkowo, między regałami stanie drink bar oraz niecodzienna fotościanka. Podczas imprezy będzie można także za symboliczną opłatę nabyć przebojowe książki.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, od godz. 18.00.