Warsztaty kreatywnego pisania dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 9 do 12 lat w niedzielę tj. 15.09 na warsztaty kreatywnego pisania LOESJE. Zajęcia prowadzone będą dla dwóch grup: dzieci 9-10 lat godz. 16.00, dzieci 11-12 lat – godz. 17.00.

Warsztaty to rodzaj kreatywnej zabawy skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów. Głównym celem zajęć jest pobudzenie twórczego myślenia, inspiracja do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych tekstów.

Warsztaty nie wymagają od uczestników doświadczenia w zakresie kreatywnego pisania – są przyjazną formą nawet dla osób, które spotykają się z nią po raz pierwszy.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują zapisy, bezpośrednio w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Dworcowa 5) bądź telefonicznie pod numerem tel. 6327851 34 w.19.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Z książką można wiele” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. WSTĘP WOLNY.