Zagraj w grę, wygraj tablet

Już za tydzień, w piątek 9 października, całe rodziny serdecznie zapraszamy do udziału w Mobilnej Grze Terenowej pt. „Słodka afera w Turku” Warto dodać, że nad grą, inspirowaną książką „Złodziej widmo” Svenna Jonssona obok profesjonalistów pracowali uczniowie Szkoła Podstawowa nr 5 im. Unicef w Turku.

Aby wziąć udział wystarczy zapisać wcześniej swoją drużynę (możecie zrobić to osobiście lub telefonicznie – 632785134), a w dniu rozgrywki pobrać na swój telefon aplikację ACTION TRACK.

O godz. 17.00 w Bibliotece udostępnimy Wam kod QR, który umożliwi Wam rozpoczęcie rozgrywki. Przemieszczając się pomiędzy punktami ulokowanymi na mapie, przemierzając ulice i docierając do różnych zakamarków, wasza drużyna będzie musiały rozwiązywać przygotowane zadania.

Najlepsze drużyny, które jako pierwsze uporają się ze wszystkimi wyzwaniami, zdobywając przy tym najwyższą ilość punktów, zdobędą atrakcyjne nagrody.

Do wygrania między innymi wypasiony TABLET i zestawy gier planszowych.

Gwarantujemy przednią zabawę, zapraszamy do zapisów!