Zagraj z nami w grę

Już 27 czerwca o godz. 17.00 spotkamy się w Park Miejskim im. Konstytucji 3 Maja, by wspólnie świętować rozpoczęcia lata. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Turku serdecznie zaprasza do udziału w niezwykłej grze miejskiej, którą wspólnymi siłami stworzyli Good Games oraz Słowiańskości.

Fabuła gry „Gdzie Licho nie może…” osadzona jest wokół ludowej opowieści o poszukiwaniu Kwiatu Paproci, którą spisał Kazimierz Wóycicki. Kwiat Paproci miał dawać niezwykłą moc: znajomość przyszłości i możliwość zdobycia niezmierzonych bogactw. Ale to wcale nie było proste zadanie…

Przemieszczając się pomiędzy punktami ulokowanymi na mapie, przemierzając tajemnicze zakamarki naszego miasta, uczestnicy rozgrywki będą musieli rozwiązywać przygotowane dla nich zadania. Do udziału w grze wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją Action Track.

Kto pierwszy upora się ze wszystkimi wyzwaniami, zdobywając przy tym najwyższą ilość punktów, zwycięży a pierwsze trzy osoby bądź drużyny otrzymają nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Turku oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dodatkowo w „małym parku” czekać będą na Was stoiska warsztatowe i wystawa przygotowana przez Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffer