Zainwestuj w siebie, zbuduj swoja pewność.

Masz problem z pewnością siebie? Chciałabyś dowiedzieć się jak ją budować i wzmacniać, a przy okazji spędzić miło czas w twórczej atmosferze. Jeśli tak, koniecznie weź udział w warsztatach rozwojowych z Aleksandrą Lenard, które odbędą się 22 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku.

Czy wiesz, że Twoja pewność siebie zależy od jednej osoby? OD CIEBIE! TY SAM możesz zbudować ją w sobie! Pod warunkiem, że naprawdę Ci na tym zależy i rzeczywiście tego chcesz. Z pewnością pomóc w tym może udział w niezwykłych warsztatach rozwojowych „Create your power czyli jak budować swoją pewność siebie”, na które zaprasza Miejskie Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w warsztacie przede wszystkim zmierzą się ze swoim myśleniem na temat pewności siebie oraz  będą mogły oszacować jej poziom. Dodatkowo poznają  schemat zachowania asertywnego, który upraszcza wiele życiowych sytuacji, uwalnia od wewnętrznego ciężaru także, co najważniejsze,  pozwoli na skuteczne zbudowanie pewności siebie.

Warsztat poprowadzi trener i coach –  Aleksandra Lenard, która na co dzień prowadzi Pracownię Rozwoju Osobistego MOŻNA INACZEJ, koncentrującą się na wspieraniu i motywowaniu ludzi otwartych na wewnętrzny rozwój, tak, by osiągali swoje cele z pełną odwagą i wiarą w siebie! Pomaga także wzmacniać pewność siebie, przekraczać wewnętrzne bariery oraz podkręcać motywację do działania!

Warsztat odbędzie się 22 lutego (piątek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku. Koszt spotkania wynosi 50 zł. Z uwagi na ograniczona ilość miejsc obowiązują zapisy, których dokonywać można do 22 lutego – w siedzibie biblioteki bądź telefonicznie pod numerem 632785134 w. 16.