Darmowe warsztaty dla młodych programistów

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku wspólnie z Centrum Kreatywnego Rozwoju zaprasza na darmowe warsztaty programowania. Zajęcia skierowane są dla młodzieży w wieku od 12 do 15 lat.

Kuźnia Młodego Programisty – tak nazywa się najnowszy projekt turkowskiej książnicy i Centrum Kreatywnego Rozwoju. W ramach podjętej wspólnie inicjatywy odbędzie się osiem wyjątkowych spotkań warsztatowych, podczas których uczestnicy w kreatywny sposób zostaną zaznajomienie z tajnikami programowania.  Organizatorzy czekają na młodzież w wieku od 12 do 15 lat. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwsze zajęcia w ramach Kuźni Młodego Programisty odbędą się 7 marca w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Zapisać można się dzwoniąc bezpośrednio do organizatorów (tel. 63 289 21 26 lub 63 2785134) do dnia 6 marca.

Materiał prasowy MBP w Turku