Księżna Walii z wizytą w Bibliotece!

Biblioteczny Klub Filmowy wszystkich kinomaniaków zaprasza na przedostatnie tegoroczne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek (29 listopada) o godzinie 16.00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Dworcowa 5.

Długie jesienne wieczory stanowią idealny pretekst do spotkań towarzyskich. Możliwość taką daje Miejska Biblioteka Publiczna organizując spotkania Bibliotecznego Klubu Filmowego, odbywające się zawsze w ostatnie wtorki miesiąca. Tym razem Turkowscy kinomaniacy zobaczyć będą mogli film „Diana” w reżyserii Oliviera Hirschbiegela. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, mających miejsce w życiu księżnej, nazywanej „Królową Ludzkich Serc”.

Jakie było życie Lady Di? Szczęśliwe, a może przewrotne przemijające w nieustannej depresji? O tym dowiedzieć będziecie mogli się przychodząc spotkanie BKF-u, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Materiał prasowy MBP

zdjęcie pochodzi ze strony wikipedia.org