Letnia Szkółka Robotyki

Powiększ obraz

Wakacje to świetny czas na rozpoczęcie lub kontynuowanie swojej przygody z programowaniem i budowaniem robotów. Dlatego też wszystkich młodych pasjonatów takich działań zapraszamy do udziału w Letniej Szkółce Robotyki, za organizacją której stoją Centrum Kreatywnego Rozwoju oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Turku.

Warsztaty będą się odbywać w postaci tygodniowych turnusów, przez pierwsze trzy tygodnie lipca (od poniedziałku do piątku). Zajęcia mają na celu rozwijanie kluczowych kompetencji współczesnego świata takich jak kreatywność, twórczość, praca w grupie, ale również mają być miejscem świetnej zabawy i odpoczynku po trudnym roku szkolnym w pandemii. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6 – 13 lat. Doszły nas jednak słuchy, że starsza młodzież jak i młodzi dorośli mogą być również zainteresowani takimi zajęciami, dlatego jeśli masz więcej niż 13 lat (albo nawet 20) i miałbyś ochotę wziąć udział w warsztatach, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji oraz szczegóły można znaleźć na http://ckr.edu.pl/zajeciadladzieci/ lub/i pod numerem telefonu 604897532