Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu

Powiększ obraz

Turkowska biblioteka zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami na pełne radości i szalonej zabawy spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę (13.10) o godz. 16.00. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Z książką można wiele” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Uśmiech dla żabki” to książką, która podbija serca zarówno małych, jak i dużych czytelników w całej Polsce. I to właśnie wokół tej sympatycznej historii odbędzie się spotkanie z jej autorem – Przemysławem Wechterowiczem. Przygoda małej, stęsknionej za mamą żabki, z pewnością przypadnie do gustu uczestnikom niedzielnego spotkania.

Przemysła Wechterowicz to osoba niezwykle otwarta i dynamiczna, która w bardzo łatwy sposób nawiązuje kontakt z młoda publiką, tym samym zyskując ich sympatię. Podczas spotkań z autorem dzieci chętnie angażują się w przygotowane przez niego zadania, a także zasypują go pytaniami.

Podczas niedzielnego spotkania będzie możliwość zakupu książek, otrzymania autografu oraz zrobienia wspólnej fotografii.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Z książką można wiele” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Spędźcie niehandlową niedzielę z biblioteką.