Rozpocznij multimedialną przygodę z nauką języków online!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku zaprasza na bezpłatny
e-learningowy kurs języków obcych Lerni. Z kursów korzysta się samodzielnie – potrzebny jest tylko komputer z dostępem do Internetu.

Lerni to multimedialna aplikacja do nauki języków obcych online. Uczyć się można języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz francuskiego.

Drogi Czytelniku, dzięki nauce języków online z Lerni możesz:

– dopasować kurs do swoich potrzeb – wybrać poziom nauczania bez ograniczeń, realizować kurs krok po kroku lub według indywidualnego planu;

– uczyć się kiedy i gdzie chcesz – uczyć można się o dowolnej porze dnia i w wybranym przez siebie miejscu, kurs można wykonywać w aplikacji na telefonie lub w przeglądarce swojego komputera;

– wzbogacać swoje słownictwo – dzięki modułowi powtórek nauka słówek z Lerni jest niezwykle prosta;

– kontrolować swoje postępy – można sprawdzać swoje postępy w statystykach, a system punktacji, rankingów i odznak pomaga w zmotywowaniu do systematycznej nauki;

– zdobyć certyfikat – po ukończeniu wybranego poziomu nauki otrzymuje się certyfikat potwierdzający odbycie kursu i umiejętności językowe.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursów dzięki udziałowi w projekcie e-kursy „Lerni”, stworzonym i prowadzonym przez firmę Funmedia.

Zapraszamy dorosłych do Czytelni Książek i Czasopism oraz Pracowni Komputerowej i Wypożyczalni Zbiorów Multimedialnych a dzieci od 10 roku życia do Piwnicy Talentów Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Dworcowa 5 – tam otrzymacie dostęp do platformy Lerni.

Materiał prasowy MBP w Turku