Spotkanie autorskie z Łukaszem Orbitowskim

Już 18 września (piątek) o godz. 18.00 naszą Bibliotekę odwiedzi Łukasz Orbitowski – między innymi laureat Paszportu „Polityki” (za powieść „Inna dusza”). Szerszej publiczności znany jako prowadzący programy na TVP Kultura („Dezerterzy”, „One: Kobiety kultury”).

Łukasz Orbitowski to autor takich książek jak: Widma, Ogień, Szczęśliwa ziemia, Rękopis znaleziony w gardle, Zapiski Nosorożca. Moja podróż po drogach, bezdrożach i legendach Afryki, Inna dusza, Rzeczy utracone, Exodus czy Kult. Początkowo zajmował się literaturą grozy i fantastyczną, przetwarzał wątki historyczne, by przesunąć się w stronę powieści bez żadnych przymiotników. jego ostatnia książka „Kult” to historia nieuznawanych przez Kościół katolicki objawieniach oławskich.

Z uwagi na obecną sytuacje epidemiologiczną, ilość miejsc ograniczona! Już dziś zachęcamy do telefonicznej rezerwacji miejsc pod numer 632785134

Uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia dot. zapoznania się z Regulaminem i zobowiązania do jego przestrzegania

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Misja: biblioteka pełna ludzi”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury.