Wakacje w bibliotece

Powiększ obraz

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą zajęć bibliotecznych, które zostaną zorganizowane w naszej bibliotece w miesiącu lipcu. Zajęcia przeznaczona są dla dzieci już od 6 roku życia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

„Artystyczne wakacje z biblioteką” to cykl atrakcyjnych zajęć dla dzieci, które odbywać będą się od 26 do 30 lipca w godzinach od 10.00 do 15.00. Każdego dnia na uczestników „Artystycznych wakacji” czekają między innymi atrakcyjne zajęcia warsztatowe, wykorzystujące różnego rodzaju techniki plastyczne, interesujące eksperymenty oraz gry i zabawy.

Na każdy dzień zajęć obowiązują osobne zapisy pod numerem tel. 632785134 w. 16. Dla mieszkańców miasta Turek udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny ( dla pozostałych osób koszt jednego dnia zajęć wynosi 10 zł).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem oraz kartą zgłoszenia:

Dodatkowo w dniach 7 i 21 lipca o godz. 12.00 odbędą się Międzypokoleniowe warsztaty artystyczne. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc również wymagany jest wcześniejszy zapis uczestników pod numerem tel. 632785134