Pobierz wyjątkową publikację i pocztówki

Serdecznie zapraszamy do pobrania wyjątkowej pokonkursowej publikacji „Śladami lokalnych bohaterów”, w której znajdziecie opowiadania uczestników konkursu literackiego oraz pocztówek ze zwycięskimi pracami w konkursie graficznym.

Publikacja oraz pocztówki są udostępnione na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-SA 3.0 PL). Licencja ta pozwala na kopiowanie, zmienianie, rozprowadzanie, przedstawianie i wykonywanie utworu tak długo, jak tylko na utwory zależne będzie udzielana taka sama licencja.

Książka oraz pocztówki powstały w ramach projektu „Śladami lokalnych bohaterów”

Projekt „Śladami lokalnych bohaterów” jest częścią Zadania „Działajmy razem – wielkie rzeczy w małym mieście” w ramach BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury