Wyniki XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Włodzimierza Pietrzaka

Protokół z rozstrzygnięcia XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Włodzimierza Pietrzaka.

Konkurs został ogłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku, we wrześniu 2023 roku.

Nadesłane zestawy wierszy oceniała Komisja Konkursowa w składzie:

• Anna Baśnik, poetka – przewodnicząca Komisji
  • Ela Galoch, poetka – członek Komisji
  • Małgorzata Pawłowska, bibliotekarz – członek Komisji

Zgodnie z Regulaminem Konkursu do dnia 31 października 2023 r. wpłynęło 106 zestawów wierszy autorów z Polski i z zagranicy. W dniu 10 listopada 2023 r. Komisja Konkursowa wraz z organizatorem Konkursu postanowiła przyznać następujące nagrody:

I Nagroda – za wiersze opatrzone godłem „CIERŃ RÓŻY” Panu Januszowi Pyzińskiemu

II Nagroda – za wiersze opatrzone godłem robenko02 Pani Marioli Kruszewskiej

III Nagroda –  za wiersze opatrzone godłem CHRUST Panu Mirosławowi Kowalskiemu

WYRÓŻNIENIE – za wiersze opatrzone godłem GAŹDZINA Pani Emilii Mazurek

Komisja składa wszystkim osobom gratulacje, a organizatorom podziękowania za kontynuowanie Konkursu.

Podsumowanie XXIII edycji Konkursu i wręczenie nagród nastąpi 24 listopada 2023 r. o godzinie 17.00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku.