Literacki poranek z Pawłem Beręsewiczem

W miniony poniedziałek Miejska Biblioteka Publiczna w Turku zainaugurowała „Literackie poranki” czyli cykl spotkań autorskich ze znanymi pisarzami książek dla dzieci i młodzieży. Pierwszym gościem był Paweł Beręsewicz, który w niezwykle inspirujący sposób opowiadał o swojej twórczości.

Paweł Beręsewicz pracował jako nauczyciel języka angielskiego a także tworzył słowniki języka angielskiego. Obecnie pracuje jako tłumacz i jest autorem opowiadań i powieści dla dzieci. Jego najpopularniejsze książki to: „Co tam u Ciumków?”, „Poczet psujów polskich”, „Tajemnica człowieka z blizną”, „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek” i wiele innych.

Autor zaprosił uczestników spotkania do literackiej debaty, udział w której dał szansę na dokładne poznanie napisanych przez niego książek. Chętnych do dyskusji o literaturze nie brakowało.

Relacja ze spotkania została zamieszczona na fanpage biblioteki. Serdecznie zapraszamy do odtworzenia. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.