Naucz się sztuki aktorskiej

Powiększ obraz

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku wraz z partnerami serdecznie zaprasza młodzież w wieku od 13 do 19 roku życia na warsztaty teatralne, które poprowadzi aktorka Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu – Bożena Remelska. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na zajęcia obowiązują zapisy (do 12 listopada). Zgłoszenie przyjmowane są telefonicznie (632785134 w. 16), mailowo biblioteka@turek.net.pl lub w siedzibie Biblioteki. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty teatralne skierowane są zarówno dla tych, którzy marzą o aktorskiej karierze, jak i dla wszystkich tych, którzy chcą się twórczo rozwijać i dobrze bawić w przyjaznej atmosferze. Zajęcia oprócz nabywania różnych umiejętności związanych z występowaniem przed innymi, rozwijają także kreatywność oraz  uczą radzenia sobie ze stresem, związanym z publicznym występowaniem.

W trakcie 10-godzinnych warsztatów uczestnicy między innymi pracować będą z tekstami Lecha Lamenta. Aktorskie interpretacje utworów zaprezentowane zostaną podczas Benefisu poety, który odbędzie się 28 listopada w Stowarzyszeniu Przystań.

Warsztaty poprowadzi niezwykle utalentowana aktorka Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego – Bożena Remelska. Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się 13 listopada.

Na warsztaty obowiązują zapisy (do 12 listopada). Zgłoszenie przyjmowane są telefonicznie (632785134 w. 16), mailowo biblioteka@turek.net.pl lub w siedzibie Biblioteki.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biblioteki.

Warsztaty poetyckie są częścią Zadania „Działajmy razem – wielkie rzeczy  w małym mieście”  ramach BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025