Bibliosmyki ruszają pełną parą!

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku zaprasza do udziału w cotygodniowych spotkaniach dla najmłodszych miłośników książek (3-6 lat) wraz z opiekunami – BIBLIOSMYKI. Cykliczne zajęcia, będące niecodzienną formą animacji czytelniczej, rozpoczną się 2 października i potrwają do końca czerwca.  Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniami i organiczną liczbę miejsc,  chętnych obowiązują zapisy!

Bibliosmyki to cieszące się ogromną popularnością integracyjne zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które wspólnie z rodzicami odbywają cotygodniowa przygodę w świecie książek i bibliotecznych zakamarków. Ubiegłoroczna edycja pokazała, że pierwszym krokom w czytelniczym świecie towarzyszyć może dużo uśmiechu, zabawy i niecodziennych odkryć.

Spotkania odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 17.00 do 18.30. Pierwsze zajęcia już niebawem, bo 2 października. Z uwagi na duże zainteresowanie, zainteresowanych rodziców zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu: 63 289 21 26 ( w godzinach od 8.00 do 16.00).