Pomóż nam wygrać super nagrody!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku bierze udział akcji w „Przerwa na wspólne czytanie”, organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. W ramach kampanii promującej czytelnictwo, dzięki głosowaniu,  nasza biblioteka może otrzymać zestaw 250 książek wraz z wygodnymi pufami. Nie bądź obojętny, weź udział głosowaniu i wesprzyj naszą książnicę!

 

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane. Dlatego uprzejmie prosimy o wsparcie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w tej ogólnopolskie akcji. Dzięki Waszym głosom zdobędziemy nie tylko bogaty zestaw książek, ale także wygodne pufy, na których będziecie mogli wspólnie spędzać czas na czytaniu swoim pociechom.

Aby pomóc naszej bibliotece wystarczy zarejestrować się na stronie www.wspolneczytanie.pl/konto, następnie zalogować się i oddać swój głos na naszą bibliotekę. Można także zagłosować bez rejestracji, logując się przez konto na FB. Głosowanie odbywa się od 2 do 31 października. Codziennie można oddać jeden głos! 20 bibliotek z największa liczba głosów otrzyma zestaw 250 książek wraz z pufami, kolejne 100 bibliotek może liczyć na zestaw 50 książek.