Zapisz dziecko do „Klubu poszukiwaczy tajemnic”

„Klub poszukiwaczy tajemnic” to nowa forma spotkań edukacyjnych skierowana do uczniów szkół podstawowych w wieku od 10-12 lat, która wzbogaci ofertę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Zapisy na bezpłatne zajęcia trwać będą do 23 marca.

Jeżeli Twoje dziecko jest ciekawe świata i lubi intelektualne, a przy tym niebanalne rozrywki to koniecznie skorzystaj z najnowszej oferty zajęć Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. „Klub poszukiwaczy tajemnic” to projekt edukacyjny skierowany dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat. Spotkania obfitować będą w eksperymenty, ciekawostki ze świata nauki oraz kreatywne zadania plastyczne. Członkowie „Klubu poszukiwaczy tajemnic” będą mieli także okazje zapoznać się z elementami kryminalistyki i kryptografii. Zajęcia poprowadzi Kinga Trzmielewska, Wykładowca kryminalistyki i kryptografii na Uniwersytecie Dziecięcym w Toruniu.

Zapisy na bezpłatne zajęcia przyjmowane są w Piwnicy Talentów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku lub pod numerem telefonu 632785134 w. 19. Na zgłoszenia czekamy do 23 marca.